ציורי קיר עבור מרחבי למידה


במאה ה-21, כאשר טכנולוגיית המחשבים והאינטרנט נמצאת בשיאה והמסכים לוכדים את תשומת ליבם של הילדים, אנו ההורים והמורים מחפשים את הדרך להגיע אל הילדים וללמד אותם על העולם בדרכים יצירתיות. אנו מחפשים את הדרכים לשינוי הלמידה המסורתית ללמידה מודרנית יצירתית הנוגעת בילדינו.  
ומהי למידה יצירתית? ילדים לומדים מהמורים שלהם, מהמבוגרים הסובבים אותם, מהחברים שלהם ובעיקר בעיקר הם לומדים מחוויות בסביבת הלמידה.  
למידה פעילה, גמישה, מונגשת וכזו המייצרת גירויים לשאול, לחקור ולדעת, היא הלמידה המשמעותית ביותר כיום במאה ה-21.
כדי לייצר גירויים בנושאים מגוונים עלינו להפוך את סביבת הלמידה המוכרת והפשוטה למעניינת וצבעונית המביאה לידי ביטוי רעיונות לימודיים ותחושת שייכות של התלמידים למרחב הלימודי.  

מקירות לבנים לקירות המעבירים חוויות ותחושות

אחת הדרכים המצוינות להפוך את המרחב הלימודי המסורתי והפשוט למרחב היוצר עניין, התלהבות ותחושת שייכות, היא בעזרת ציורי קירות. 
הקירות הם המעטפת של המרחב הלימודי והם נמצאים שם כל הזמן. קיר לבן הוא קיר משעמם שאינו מושך את העין ואינו יוצר רצון להישאר במרחב. באמצעות הקירות ניתן להעביר מסרים חינוכיים ואווירה נעימה במרחב הלימודי, היוצרים אצל הילדים את הרצון להיות נוכחים במקום. 

ציורי קיר יכולים להעביר כל מה שנרצה. הם מעבירים מסרים חינוכיים, אווירה נעימה ואפילו נושאים הקשורים בלמידה במהלך השנה. בעזרת איפיון נכון של אזורי הלמידה בבית הספר תוכלו גם אתם להפוך את המרחב הלימודי למעניין ומושך הרבה יותר.


נעים מאוד, שמי הודיה ובעזרת ציורי הקיר שלי אני הופכת מרחבי למידה ריקים למרחבי למידה חווייתיים. אני מזמינה אתכם לחשיבה משותפת על המרחב הלימודי בבית הספר שלכם שלאחריה אתחיל לייצר עבורכם קירות מדברים המעבירים מסר של סביבת לימודים מעניינת, צבעונית המייצרת חוויות למידה נעימות.
פעילות צביעת ציור קיר (לפי מספרים) לילדי בית הספר
Coi בניית אתרים